ÖVRIGT / Diverse / Skärmar 13592680
nr 1359 2680
Skärmar
2 st, Orientaliska. Längd: 86. Höjd: 190 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:32:49
1.000 kr
1.300 kr